Večer jiného folku 38 - Peter J. Birch, Agu Gu, quite quiet

 
Peter J. Birch je 22 letý songwriter, který se velmi rychle dostal na vrcholy polských hudebních žebříčků. Jeho hudba se stylově velmi blíží tradičnímu americkému folku. Někteří polští hudební kritici ho označuji jménem „mimomanželského syna Boba Dylana a Joni Mitchell“. Začátkem letošního roku se vydal na celoevropské turné, v rámci kterého navštíví také Českou Republiku.
Stránka zpěváka
 
quite quiet
Kuba Alexa je písničkář vycházející z anglo-americké písničkářské scény, povětšinou doprovázen některým ze svých občasných hostů. Tentokrát vystoupí s kolegou Karlem Heřmanem.
Bandcamp stránka zpěváka
 
Agu je původem polka, současně žije a působí v České Republice. Nemá ráda škatulkování, proto ptaná o hudební žánr, kterému se věnuje, odpovídá, že „Zen Core“- špetka dobrého popu, kapka intimního folku, hrst slov přímo ze srdce a vše okořeněno vokálními experimenty. Zpívá polsky, anglicky a český. Její písně jsou něžné, často postavené na jemných minimalistických smyčkách, které navodí zasněnou, meditační atmosféru každému koncertu. Agu tentokrát vystoupí v duetu s kytaristou Tomášem J. Holým. 
Stránka zpěvačky
Bandzone.cz stránka zpěvačky

Akce na Facebooku

facebook instagram youtube tripadvisor twitter
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím