UNITED ISLANDS OF PRAGUE 19.6.2014

 
20:00 – 21:00 Robo Marsys
V lednu loňského roku se dala dohromady kapela, která míchá svůj zajímavý styl někde na pomezí art rocku a popu. Dali ji dohromady baskytarista Lukáš Větrovec a kytarista Daniel Kawulok, skupině vévodí zajímavý hlas Fany Hanouskové. Snaha vytvořit kombinaci strojovosti, přesnosti a mazlavého hudebního zkreslení je přivedla původně k názvu Robotic point and the marmelade system!Nyní zkracovanému do současné podoby. Robot a marmeláda, je to jasné. Namažeme a jedeme.
http://bandzone.cz/robomarsys
 
21:30 – 22:30 My Name is Ann
Hedonistický terorismus, dívčí guerilla krotící zvlčilé synťáky, bzučící basy na lopatách, nintendo v kapse, saxofon na šňůře a ne/přiznaný pop jako odrazový můstek pro divoké experimenty. Vizionářský synth pop, bravurní 8 bit emocore, enigmatický taneční riot, Jim Morrison hrající bass? V tvorbě My Name Is Ann! je stále dostatek prostoru pro různé výklady, ale jedno zůstává jasné - cosi živé(lné)ho je ve státě elektronickém ...Welcome to Annworld!
http://bandzone.cz/mynameisann
 
23:00 – 00:00 Megaphone
Silné refrény, chytlavé melodie, energická vystoupení, břitký humor, taneční rytmy, kytarové riffy – prostě Megaphone!!! Kapela složená z nadšenců s rozdílnými hudebními kořeny vznikla v roce 2008 a svůj plnokrevný a originální mix funku, rocku, reggae i diska již naservírovala nadšeným divákům nejen v klubech, ale i na prestižních festivalech Rock for People a Colours of Ostrava. V létě 2013 vydali debutové album Gift Shop, na němž hostoval i Matěj Ruppert.
http://bandzone.cz/megaphone

Akce na facebooku

 

facebook instagram youtube tripadvisor twitter
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím